مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

دانلود پاورپوینت اقتصاد مقاومتی

 

 

 

 

 

 

این فایل تایید کیفی شده و در زیر قسمتهایی از آن را مشاهده می کنید:

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 72 اسلاید


 قسمتی از متن .ppt : 

 

اقتصاد مقاومتی

راهبرد مقابله با تهاجم اقتصادی دشمن

نقشه ی کلی سال 93

من نقشه ی کلی سال 93 را در این دو عنصر می بینم

اقتصاد مقاومتی معنایش این است که ما یک اقتصادی داشته باشیم که روند رو به رشد اقتصادی در کشور محفوظ بماند و آسیب پذیریش کاهش پیدا کند؛ یعنی وضع اقتصادی کشور و نظام اقتصادی جوری باشد که در مقابل ترفندهای دشمنان که همیشگی و به شکلهای مختلف خواهد بود کمتر آسیب ببیند و اختلال پیدا کند.

طي سال هاي اخير رهبر فرزانه و دورانديش انقلاب اسلامي با آگاهي كامل از تمركز دشمن بر مقوله اقتصادي و حتي طراحي سناريوي جنگ اقتصادي عليه ملت و كشور ايران، تلاش كردند تا برنامه ها و الگوهاي مناسب جهت مقابله با اين فشارها ارائه دهند و سازوكارهاي آن را تبيين كنند. از همين رو،سال هاي اخير را به عناويني همچون: «حركت به سمت اصلاح الگوي مصرف»، «همت مضاعف و كار مضاعف»، «جهاد اقتصادي» و «توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني»حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی واقتصاد وفرهنگ باعزم ملی ومدیریت جهادی نام نهادند و در این راستا«اقتصاد مقاومتي» به عنوان يكي از كليدواژه هاي تبيين نقشه راه حركت امت در پيچ تاريخي و حساس كنوني از سوي ایشان ابلاغ گردید. راهبردي كه متناسب با شرايط فعلي اقتصادي كشورمان است و پيش از اين نه تنها در داخل بلكه در هيچ جاي دنيا تجربه نشده است. البته بوده اند كشورهايي كه در سايه قطع وابستگي به پيشرفت نائل شده اند كه براي نمونه مي توان از كشور ژاپن نام برد، اما شرايط و اقتضائات هر كشوري، شيوه هاي خاصي را براي موفقيت در اين جبهه طلب مي كند. اقتصاد مقاومتي در مقابل اقتصاد وابسته و مصرف كننده قرار مي گيرد و سعي در تغيير ساختارهاي اقتصادي موجود و بومي سازي آن بر اساس جهان بيني و اهداف خاص خود دارد و درراستاي كاهش وابستگي ها و تأكيد بر روي مزيت هاي توليد داخل و خوداتكايي حركت مي كند و درمجموع نقطه مقابل ایستادگی در برابر دشمن است. لذا در اين برهه حساس که با تشديد تحريم ها و اعمال محدوديت هاي مالي و تجاري و آغاز جنگ اقتصادي غرب با محوريت نظام سلطه عليه ملت ايران مواجه هستیم و دشمن توان اصلي خود را روي اقتصاد گذاشته و وقتي در يك نبرد همه جانبه دشمن به يك محور حمله مي كند وظیفه همه نيروهاي جبهه خودي بايد اقدام به دفع حمله از آن محور و جلوگيري از سقوط آن باشد و تمامي مسئولان در قواي سه گانه، دستگاه ها و نهادهاي انقلابي و سازمان هاي اداري و آحاد مردم بايد هريك با وظايف و نقش هاي خود آشنا شده و با روحيه جهادي وعمل انقلابي، اقتصاد كشور را به موقعيت با ويژگي هاي اقتصاد مقاومتي،ارتقاء جايگاه دهند.بديهي است درچنين شرايطي تمامي تهديدات وفشارهاي اقتصادي رنگ باخته وملت ايران با تبديل تهديد اقتصادي با يك فرصت،مي تواند به يك جهش اقتصادي درمسير پيشرفت وتوسعه دست يابد. ان شاءا...

مقدمهپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file37_1616334_9973.zip6.8 MB